Naslovnica
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MALONOGOMETNI TURNIR U SESVETSKOM KRALJEVCU
Autor: Ivana Mick, 10. 6. 2015.

Na tradicionalnom školskom malonogometnom  turniru NK Sesvetski Kraljevec prvašići su, 6. lipnja 2015. , igrali u skupini s prvim razredima OŠ Sesvetski Kraljevec. Pobijedili su u svim utakmicama i ostvarili maksimalnih 15 bodova. Osvojili su zlatnu medalju.

Drugi dan natjecanja osvojili su 3. mjesto. Momčad 1. A  (Dora Brekalo ,Eva Mrak, Petar Barić, Angelo Djordjević, David Bilić, Leon Medved, Luka Pejić, Matej Sirovina, Adrian Stipić, Lovro Kozina, Ante Mihinica) dokazala je svoj trud, volju i upornost. Gospodin Tomislav Mrak vodio je ekipu dok su ostali roditelji bodrili  svoje mališane s tribina. Eva Mrak je osvojila nagradu za najbolju igračicu prvih razreda, a Lovro Kozina za najboljeg strijelca prvih razreda sa postignutih 13 golova. Zabavi i veselju nije bilo kraja. Završni vatromet „rashladio“  je sve prisutne.

Iva Vukoja, učiteljica 1. a

Na nogometnom turniru u Sesvetskom Kraljevcu 2.a razred iz OŠ Iver osvojili su 1. mjesto na razini drugih razreda i 1. mjesto na razini prvih i drugih razreda.