preskoči na sadržaj

Osnovna škola Iver

Login
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

O HUMANITARNOM RADU UČENIKA I DJELATNIKA OŠ IVER MOŽETE SAZNATI OVDJE

 

 

 

SUDJELUJTE U PRIKUPLJANJU PLASTIČNIH ČEPOVA U NAŠOJ ŠKOLI

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2014.

Ukupno: 134414
Korisni linkovi

Planirani projekti u školskoj godini 2019./2020.

U školskoj godini 2020./21. svaki će učitelj i stručni suradnik provesti barem jedan projekt.

Naziv projekta

JABUKO, JABUČICE (VLATKA SABOLOVIĆ, ANA LUKAČEVIĆ (ZAMJENA ZA MICK), NICOLE COMBAJ)

VREMENSKA KAPSULA – MISLIM, DAKLE JESAM (ZAMJENA ZA MARTIĆ, ŽELJKA VRANARIČIĆ, FILIP GORUPEC, IVA VUKOJA, NATALIJA KOBASIĆ-GRGIĆ)

MOJA OBITELJ (PETRA OREŠKI DERMIŠEK (ZAMJENA ZA MRKONJIĆ), IVA VUKOJA)

UREĐENJE OKOLIŠA ŠKOLE (SNJEŽANA NIKOLIĆ, MATEA BATINIĆ,  MARIJANA BOSANAC (ZAMJENA ZA MAČKOVIĆ))

NAŠI SUSJEDI (IVANA BREKALO PINTAČ, DANIJELA TURKOVIĆ)

SLIKAMO KAO... (IVANA OSLAKOVIĆ)

SVJETSKI DAN HRANE (ANKICA KOVAČ)

PROJEKT CRTEŽIMA U BOJI DO BOLJEG USPJEHA U ŠKOLI (MATEA BATINIĆ)

PROJEKT DOMAĆINSTVO (NICOLE COMBAJ)

DRAW AND TELL (NATALIJA ARBUTINA)

DEUTSCH ONLINE LERNEN (ANA DESKAR)

100. DAN ŠKOLE (MAJA MILOŠEVIĆ)

IVEROVCI, UDRUGA NATATOR I ANA SRŠEN POMAŽU JEDNI DRUGIMA (MIRELA ROD-SLIPČEVIĆ, MAJA MILOŠEVIĆ, KRISTINA BIŠĆAN, DORA TURČIN)

UČIONICA U PRIRODI / OUTDOOR CLASSROOM (MAJA MILOŠEVIĆ, KRISTINA BIŠČAN)

IVICA PERIĆ (ŽELJKA VRANARIČIĆ, Matea Kolar (zamjena za Martić), FILIP GORUPEC)

MJESEC HRVATSKOGA JEZIKA (MONIKA GREGURIĆ)

RIJEČ NA DAN (MONIKA GREGURIĆ)

VREMEPLOVOM KROZ MATEMATIKU (BERNARDA MIHOCI KOŠČEC, NIKOLINA ČULJAK)

PSE KORISTI, PRIČU SMISLI (MATEA SVOBODA (ZAMJENA ZA ČAIĆ))

MATEMATIČKI VEZ (KRISTINA BIŠĆAN)

HUMANITARNOST UČENIKA I UČITELJA (MIRELA ROD-SLIPČEVIĆ,  MARIJANA BOSANAC (ZAMJENA ZA MAČKOVIĆ))

DAN VJETRA (MIROSLAV KLARICA)

SUVENIRI NAŠE ŠKOLE (MATEJA MAJCEN (ZAMJENA ZA JURIĆ KLJAJO))

UČIMO RUKAMA (MATEJA MAJCEN (ZAMJENA ZA JURIĆ KLJAJO), NIKOLINA ČULJAK)

MALI SKLADATELJI (ANA BENKOVIĆ)

CROATIAN MAKERS LIGA (ROMAN RUBČIĆ)

MAKEX - CROATIA OPEN (ROMAN RUBČIĆ)

GENERACIJA NOW (ROMAN RUBČIĆ)

72 SATA BEZ KOMPROMISA (MIRELA ROD-SLIPČEVIĆ)

ČITAJMO ZAJEDNO – ČITAJMO NAGLAS: ZABORAVLJENE KNJIGE (TINA RADOVANOVIĆ)

ČITAMO MI, U OBITELJI SVI (TINA RADOVANOVIĆ)

 I JA ŽELIM ČITATI – NACIONALNA KAMPANJA ZA OSOBE S TEŠKOĆAMA ČITANJA (NATALIJA KOBASIĆ GRGIĆ, TINA RADOVANOVIĆ, HELENA PRTENJAČA)

OČNA GIMNASTIKA (VERICA STEPIĆ, NATALIJA KOBASIĆ GRGIĆ)

TJEDAN MOZGA (NATALIJA KOBASIĆ GRGIĆ, NIKOLINA PROSOLI, MAGDALENA KLASNIĆ)

TJEDAN NENASILJA (IVANA BREKALO PINTAČ, NIKOLINA PROSOLI, ANTONIJA ŠKEGRO)

O ZDRAVLJU NA DRUGAČIJI NAČIN (NIKOLINA PROSOLI)

DOBRO SE DOBRIM VRAĆA (MAGDALENA KLASNIĆ)

 
 
preskoči na navigaciju