« Siječanj 2021 »

UPISI U PRVI RAZRED
** NOVE OBAVIJESTI ** UPISI U PRVI RAZRED **
Autor: Filip Gorupec, 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Testiranje  i upis djeteta obavljat će se u prostorijama OŠ Iver u dogovoreno vrijeme od ponedjeljka 25. svibnja 2020.

Temeljem uputa nadležnih institucija, testiranja i upisi budućih prvašića odvijat će se na način:

• Roditelji djece, koja su do 16. 3. već bila predbilježena za testiranje u školi, bit će kontaktirani i dobit će novi termin.
  • Ostale roditelje molimo da se jave u školu telefonski (095 577 16 21) od 8,00-14,00  ili putem elektronske pošte (osiver.logoped@gmail.com) te ostave svoj broj telefona i e-mail adresu. Nakon toga će biti kontaktirani radi termina testiranja.
  • U pratnji smije biti samo jedan roditelj.
  • Djetetu i sebi prije polaska izmjeriti temperaturu –febrilni i s respiratornim tegobama neće biti primljeni (jedino zdravi pristupaju testiranju).
  • Obavezna je dezinfekcija ruku na ulazu u školu.
  • Doći točno u termin i ne zadržavati se poslije testiranja u školi.
  • Roditelju će biti potrebna kemijska olovka pa molimo da iz higijenskih razloga ponesete svoju.

Molimo sa sobom ponijeti potrebnu dokumentaciju za upis:

• Rodni list
  • Domovnica
  • JMBG I OIB djeteta
  • Eventualni zdravstveni nalazi i/ili nalazi obrade multidisciplinarnog tima

te ukoliko posjedujete rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis.

Podsjećamo da:

• Roditelji na testiranje trebaju donijeti OIB (dokument).
  • Roditelji zainteresirani za uključivanje djeteta u produženi boravak trebaju  donijeti potvrde o zaposlenju oba roditelja.
  • Roditelji djece (Dumovec) koja će koristiti organizirani posebni autobusni prijevoz do škole i iz škole, za potrebu izrade posebnoga pokaza, trebaju donijeti fotografiju djeteta veličine 3×3,5 cm.