Učenici 1.a, 1.c i 4.a razreda sudjelovali su u kreativnom likovnom natječaju „Volim šume!“, najvećem korporativnom projektu pošumljavanja u Hrvatskoj koji Dukat provodi već 5. godinu. Tema natječaja bila je izlet u šumu. Slogan projekta je „1 crtež = 1 sadnica“ te je posađeno preko 16 tisuća sadnica hrasta lužnjaka, a od toga je preko 50 zahvaljujući našim učenicima. Učenici koji su sudjelovali primili su diplome u znak zahvalnosti.
Četvrtu godinu zaredom u projektu „Škola voća i povrća“
S velikim zadovoljstvom obavještavamo učenike, roditelje i djelatnike škole da je naša škola i ove godine odabrana za sudjelovanje u Kauflandovom projektu „Škola voća i povrća“. Zahvaljujemo svima koji su svojim glasovima podržali našu školu te omogućili da naši...


