Prvašići naše škole polako se privikavaju na novu okolinu i ozračje u školi. Spremni su već na učenje i domaće zadaće, polako usvajaju pravila ponašanja, a doživjeli su i svoj prvi posjet. 17. rujna u školu su nam došla dva policajca iz IX. policijske postaje Sesvete. S učenicima su razgovarali o sigurnosti u prometu, pravilima ponašanja prilikom kretanja prometnicama te o njihovoj odgovornosti za sebe i druge sudionike prometa. Učenici su ponovili kako sigurno prijeći cestu sa i bez semafora. Istaknuli su važnost nošenja zaštitne opreme, posebice kacige, prilikom vožnje bicikla i romobila te su podsjetili učenike o njihovoj obavezi vezanja pojasa prilikom vožnje autom. Za kraj su im policajci Mario i Siniša darovali reflektirajuće značke koje mogu staviti na torbu kako bi ih ostali sudionici lakše uočili. 


Četvrtu godinu zaredom u projektu „Škola voća i povrća“
S velikim zadovoljstvom obavještavamo učenike, roditelje i djelatnike škole da je naša škola i ove godine odabrana za sudjelovanje u Kauflandovom projektu „Škola voća i povrća“. Zahvaljujemo svima koji su svojim glasovima podržali našu školu te omogućili da naši...

