Učenici trećih razreda u pratnji svojih učiteljica boravili su u Domu Crvenog križa na Sljemenu od 3. do 7. ožujka u sklopu Škole u prirodi. Učenici su posjetili rud<nik Zrinski, kapelicu Majke Božje Sljemenske i toranj „Vidikovac“. Učenicima su u posjet došli djelatnici HGSS-a, policajac, doktorica i spasioci. Kroz razne edukativne radionice naučili su nešto više o astronomiji, fizici i kemiji. Svoje znanje pokazali su sudjelovanjem u kvizu te osvojili prvo i drugo mjesto. Šetnjom i istraživanjem upoznali su biljni i životinjski svijet šume. U sklopu večernjih programa obilježili su maškare, pokazali kreativne frizure te se zabavili uz pjesmu i ples.
Četvrtu godinu zaredom u projektu „Škola voća i povrća“
S velikim zadovoljstvom obavještavamo učenike, roditelje i djelatnike škole da je naša škola i ove godine odabrana za sudjelovanje u Kauflandovom projektu „Škola voća i povrća“. Zahvaljujemo svima koji su svojim glasovima podržali našu školu te omogućili da naši...


