Ukupno: 269507

Naslovnica
Školski nogometni turnir
Autor: Manuela Marić, 20. 6. 2023.

Učenici 2.a na Školskom nogometnom turniru 17. i 18. lipnja 2023. godine osvojili su prvo mjesto u skupini te prvo mjesto na razini svih drugih razreda koji su sudjelovali na turniru.

ČESTITAMO!!!!

Čestitamo i ostalim ekipama, zahvaljujemo trenerima i navijačima!

Dojmove učenika i fotografije s turnira možete pogledati klikom na OPŠIRNIJE.

Evo dojmova naših zlatnih „Brzih kopački“:

Bilo mi je baš lijepo. Drago mi je što sam bio. Osvojili smo dvije zlatne medalje.
Franko je osvojio pehar za najboljeg strijelca. Jeli smo sladoled i tortu jer je
Emanuelu bio rođendan. Ravnateljica nam je kupila ledeni čaj, a treneri ćevape.
Pogledali smo vatromet i išli kući.

Kristofer Čalić, 2.a

Bila sam na školskom nogometnom turniru. Igrali smo puno utakmica. Osvojili smo
prva mjesta. Bilo mi je super. Jeli smo kokice i sladoled. Gledali smo vatromet.

Nika Lozančić. 2.a

Zovem se Nika. Osvojili smo 1. mjesto. Prvi puta kad sam bila na terenu, osjećala
sam se malo uplašeno, ali onda kad smo pobijedili bila sam presretna. Bilo mi je
stvarno lijepo i zabavno.

Nika Šimić, 2.a

Bilo mi je lijepo. Osvojili smo prvo mjesto. Zabio sam jedan gol. Igrali smo protiv
„Bijelih lavova“ u finalu. Pobijedili smo 5:4. Bio sam jako sretan!

Zvonimir Sinković, 2.a

Bili smo na Školskom nogometnom turniru, zvali smo se Brze kopačke. Bili smo
briljantni i prvi u skupini. Franko je zabio 23, Mate 13, Matej 9, a ja 6 golova. U
polufinalu smo pobijedili 1:6. Finale je bilo napeto. Pobijedili smo 5:4. Obrana je
blokirala sve i svašta. Plakali smo od sreće. Osvojili smo dvije zlatne medalje.

Josip Klarić, 2.a

Na Školskom nogometnom turniru mi je bilo super. Osjećao sam se uzbuđeno. Sve smo utakmice pobijedili. Zabio sam jedan gol. Pobijedili smo u finalu. Osvojili smo dvije zlatne medalje.

Mateo Škegro,2.a

Bilo mi je lijepo na Školskom nogometnom turniru. Zabio sam devet golova. Bili smo prvi u skupini. Bili smo u finalu i osvojili smo turnir. Osjećao sam se sretno.
Ravnateljica nas je gledala i počastila.

Matej Valetić,2.a

Na Školskom turniru smo pobijedili 5:4 i osvojili smo prvo mjesto i dobili dvije
medalje. Bio je vatromet i svi smo bili veseli, radosni i uzbuđeni. Veselili smo se jer je naša ekipa pobijedila.

Emanuel Jurić,2.a

Bio sam na Školskom turniru. Osvojili smo prvo mjesto, osjećao sam se jako sretno. Nisam zabio ni jedan gol, ali sam oduzeo puno lopti. U finalu smo pobijedili 5:4. Dobili smo još jednu medalju jer smo bili prvi na tablici.

Matija Knežević,2.a

Mi smo 2.a iz OŠ Iver. Bili smo prvi u skupini i u finalu smo pobijedili 5:4. Osjećao
sam se toliko sretno da sam se rasplakao od sreće. Moj prijatelj je bio najbolji
strijelac. Zabio je 24 gola, a ja 13. Bilo mi jer super.

Mate Radović,2.a

Školski turnir je bio 17.6. i 18.6. Tamo mi je bilo jako lijepo. Kad smo pobijedili 5:4,
plakao sam od sreće. Osvojili smo dvije medalje, a ja sam osvojio i pehar za
najboljeg strijelca. Osjećao sam se jako sretno. Bilo nam je jako zabavno i lijepo smo se igrali. Navečer smo slavili i gledali utakmicu Hrvatska – Španjolska.

Franko Molaro,2.a

Bio sam na Školskom nogometnom turniru. Osvojili smo prvo mjesto bez da smo
izgubili i jednu utakmicu. U polufinalu smo igrali protiv 1.a razreda, a u finalu smo
pobijedili 5:4. Igrali smo protiv Bijelih lavova. Nisam zabio ni jedan gol. Svi smo dobili po dvije zlatne medalje.